2017 Tıp Teknolojileri Kongresi, TIPTEKNO’17

2017 Tıp Teknolojileri Kongresi, TIPTEKNO’17, IEEE Türkiye EMB Kolu desteği ile,  Biyomedikal ve Klinik Mühendisliği Derneği (www.biyoklinikder.org ) ve Karadeniz Teknik Üniversitesi tarafından 12-14 Ekim 2017 tarihleri arasında Prof.Dr. Osman TURAN Kongre Merkezi'nde düzenlenecektir.

Kongrede tıp teknolojileri alanında çalışan kullanıcı, üretici, araştırmacı, yönetici ve kamu temsilcileri bir araya getirilerek, biyomedikal mühendisliği ve klinik mühendisliği alanlarındaki bilimsel araştırma sonuçlarının paylaşılması ve sektörde yaşanan sorunlara ortak çözümler üretilmesi  hedeflenmektedir.

TIPTEKNO’17 Kongremizde tıp teknolojilerinin geliştirilmesi, üretimi, kullanımı ve yönetilmesi alanlarındaki güncel konular ve sorunlar üzerine paneller düzenlenecek, alanlarında yetkin bilim adamları tarafından davetli konuşmalar yanında, eğitim seminerleri verilecek ve özgün bilimsel bildiriler sunulacaktır.

Ayrıca, tıbbi cihaz sektörümüzün önde gelen üretici ve dağıtıcılarının standları ve önemli güncel  gelişmeler üzerine yaptıkları uydu sempozyum sunumları da kongremize renk katacaktır.

Kongrenin kapsamındaki konularda özel oturumlar düzenlenmesi ve böylece benzer ilgi alanlarına sahip araştırmacıların bir araya getirilmesi de hedeflenmektedir. Özel oturum önerileri 31 Mart 2017 tarihine kadar info@tiptekno2017.org  adresine iletilebilir.

Katılımcılar en fazla dört sayfalık Türkçe veya İngilizce olarak hazırlanmış bildirilerini, bildiri hazırlama kurallarına uygun şekilde PDF formatında hazırlayarak, TIPTEKNO’17 web sayfası aracılığı ile sisteme yükleyebilirler: http://www.tiptekno2017.org/ 

Teknik Program Komite üyesi ve konusunda uzman olan, en az iki hakem tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda kabul edilen bildiriler, kongre kitabında ve IEEE Xplore veri  tabanında yayınlanacaktır.

TIPTEKNO’17 Kongresine vereceğiniz bilimsel katkı ve destekleriniz için şimdiden teşekkürler ederiz.

Kongre Düzenleme Kurulu

Başa Dön